Anunturi gratuite

Contul meu
Parola:
Conectare cont
parola uitata  |  creare cont

Google Search / AdSense
Google

Utile
  - 1716 oferte
  - 45 cereri
Promovare gratuita 3

Oferta, Bucuresti, Shinemodels pentru modele

Shinemodels pentru modele

Id anunt:
585412
Tip anunt:
Oferta
Categorie anunt:
Locuri de munca
Zona de valabilitate:
Bucuresti, Utilizator din Bucuresti
Adaugat la:
23 august 2024, ora 02:49

Valabil:
360 zile, pana la 18 august 2025, ora 02:49

Descriere:

Salariu garantat 5000 și 8000 de lei lunar plus bonus la angajare sau comision 75% din prima zi lucrata. Alegeti smart. Suna acum cu incredere sau scrieti-ne textul,, Detalii,, pe whatsapp.
Media incasarilor pe care le vei avea va fi de 3000 $ -5000 $ lunar.

DETALII SUPLIMENTARE:
Echipa Shinemodels crede in tine si potentialul tau.
Iti garantăm succesul si o noua oportunitate.
Daca nu ai incercat pana acum, la noi găsești toată susținerea pentru un nou inceput iar daca ai experinta, vei creste incasarile garantat in prima luna.

*Ce oferim:
Venituri atractive: * Salariu garantat + bonusuri consistente in funcție de performanță.
Mediu de lucru profesional: * Studio modern, complet echipat, cu tehnologie de ultimă generație.
*Program flexibil:
Posibilitatea de a-ți stabili singură programul de lucru.
*Formare profesională:
Training gratuit pentru a te ajuta să devii cea mai bună versiune a ta.
*Confidențialitate maximă: Protecția datelor și identității tale.
*Mediu prietenos și de gașca.

*Cerințe:
- Varsta minimă de 18 ani.
- Atitudine pozitivă și deschisă.
- Seriozitate și profesionalism.

*Responsabilități:
- Interacțiunea prin webcam cu utilizatori din intreaga lume.
- Crearea și menținerea unei atmosfere plăcute și profesionale in timpul transmisiunilor.

*Beneficii suplimentare:
- Spațiu de relaxare și confort in cadrul studioului.
- Asistență permanentă din partea unei echipe profesioniste.
- Posibilități de avansare și dezvoltare personală.

Pret:
5000 USD
Contact:
Telefon: 0737890190
Web Site: --
Vizualizari:
49 in ultima luna / 49 vizualizari
Utilizator Id:
#20085

Comentarii pentru acest anunt:

Nici un comentariu pentru acest anunt!