Anunturi gratuite

Contul meu
Parola:
Conectare cont
parola uitata  |  creare cont

Google Search / AdSense
Google

Utile
  - 1825 oferte
  - 31 cereri
Promovare gratuita 3

Oferta, National, La caise austria in iunie

La caise austria in iunie

Id anunt:
584519
Tip anunt:
Oferta
Categorie anunt:
Locuri de munca
Zona de valabilitate:
National, Utilizator din Buzau
Adaugat la:
31 may 2024, ora 19:51

Valabil:
30 zile, pana la 30 june 2024, ora 19:51

Descriere:

A INCEPUT SEZONUL CAISELOR! SUNA ACUM SI OCUPA UN LOC DE MUNCA!
Suntem un o agenție plasare de forță de muncă specializata in străinătate și dorim să va oferim oportunități de angajare la angajatorii nostri straini care se ocupa cu agricultura, fructe, legume de sezon. Se cauta oameni necalificati pentru depozitele de sortat caise.
*Ce oferim:
- *Locuri de Muncă Stabile: salarii intre 1800-2000 euro net, in functie de orele lucrate
- *Cazare Asigurată: Casa cu wifi, se poate sta si singur in camera in functie de preferinte
- *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini in procesul de integrare și dezvoltare profesională.
-Alte beneficii in functie de orele lucrate si de calitatea muncii
*Cine căutăm:
-Barbati femei, cupluri, grupuri, maxim 60 ani
- Experiența anterioară in acelasi domeniu este un avantaj, dar nu este obligatorie
- Abilități de comunicare in limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili intr-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
-se lucreaza la banda la sortat caise in depozite
- Contractul este pe tot parcursul anului, se poate lucra pe camp, livada, sere si depozite.
-atentie la locul de munca, dexteritate
- avem nevoie de: oameni muncitori si seriosi la locul munca
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
*Locația: Austria ( Viena, Eissenstadt)
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715, 0754628971, 0736022148, 0759346562

Pret:
Contact:
Telefon: 0759484715
Web Site: --
Vizualizari:
17 in ultima luna / 17 vizualizari
Utilizator Id:
#19480

Comentarii pentru acest anunt:

Nici un comentariu pentru acest anunt!