Anunturi gratuite

1510 anunturi
Contul meu
Parola:
Conectare cont
parola uitata  |  creare cont

Google Search / AdSense
Google

Utile
  - 1482 oferte
  - 28 cereri
Promovare gratuita 3

Oferta, National, Muncitor constructii Norvegia 240 NOK brut pe ora

Muncitor constructii Norvegia 240 NOK brut pe ora

Id anunt:
580046 / Anuntul nu mai este valabil !
Tip anunt:
Oferta
Categorie anunt:
Locuri de munca
Zona de valabilitate:
National, Utilizator din Timis
Adaugat la:
25 may 2023, ora 18:18

Valabil:
30 zile, pana la 24 june 2023, ora 18:18

Descriere:

Vei beneficia de:

un salariu de 240 NOK brut / oră;
cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;
contract de muncă incheiat direct cu angajatorul norvegian;
contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
un bonus de min. 30% pentru orele suplimentare;
traducerea documentelor in limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
indrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, in caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

pregătirea de mortar, beton și alte materiale de construcții;
renovarea fațadelor clădirilor;
finisarea construcției;
alte atribuții stabilite in fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoÈ™tinÈ›e de limba engleză a€“ la nivel conversaÈ›ional;
experiență in domeniu;
experiență de lucru anterioară in Norvegia a€“ avantaj;
permis de conducere categoria B a€“ avantaj;
referințe/scrisori de recomandare din partea foștilor angajatori;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0774 483 064, 0770 422 954 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă in străinătate sunt și vor rămane mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de engleză: https: //silverhand.ro/lectii-de-limba-engleza-eveline/

Pret:
3400
Contact:
Telefon: 0774 483 064
Web Site: silverhand.ro
Vizualizari:
18 in ultima luna / 34 vizualizari
Utilizator Id:
#16527

Comentarii pentru acest anunt:

Nici un comentariu pentru acest anunt!