Anunturi gratuite

1510 anunturi
Contul meu
Parola:
Conectare cont
parola uitata  |  creare cont

Google Search / AdSense
Google

Utile
  - 1482 oferte
  - 28 cereri
Promovare gratuita 3

Oferta, National, Montator panouri fotovoltaice Germania 2200 EUR net pe luna

Montator panouri fotovoltaice Germania 2200 EUR net pe luna

Id anunt:
579990 / Anuntul nu mai este valabil !
Tip anunt:
Oferta
Categorie anunt:
Locuri de munca
Zona de valabilitate:
National, Utilizator din Timis
Adaugat la:
23 may 2023, ora 18:27

Valabil:
30 zile, pana la 22 june 2023, ora 18:27

Descriere:

Vei beneficia de:

un salariu de 2200 EUR net / lună (160 ore lucrate);
cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de intreținere;
contract de muncă incheiat direct cu angajatorul german;
contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
dreptul la pensie și alocație aKindergelda 250 EUR lunar/copil sau student pană la 26 ani;
un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;
traducerea documentelor in limba germană oferită gratuit de compania noastră;
indrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, in caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

instalarea electrică și punerea in funcțiune a sistemelor fotovoltaice;
montarea și fixarea panourilor pe structurile deja existente;
muncă la inălțime;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba germană a la nivel conversațional;
experiență in domeniu;
permis de conducere categ. B;
disponibilitate de deplasare cu mașina personală;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0771 236 319, 0772 228 893, 0773 320 229 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă in străinătate sunt și vor rămane mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de germană: https: //silverhand.ro/lectii-de-limba-germana-anna/

Pret:
2200
Contact:
Telefon: 0773 320 229
Web Site: silverhand.ro
Vizualizari:
16 in ultima luna / 28 vizualizari
Utilizator Id:
#16527

Comentarii pentru acest anunt:

Nici un comentariu pentru acest anunt!