Anunturi gratuite

Contul meu
Parola:
Conectare cont
parola uitata  |  creare cont

Google Search / AdSense
Google

Utile
  - 1810 oferte
  - 28 cereri
Promovare gratuita 3

Oferta, Bucuresti, IDEAL INOX angajeaza CONSILIR VANZARI

IDEAL INOX angajeaza CONSILIR VANZARI

Id anunt:
568536
Tip anunt:
Oferta
Categorie anunt:
Locuri de munca
Zona de valabilitate:
Bucuresti, Utilizator din Bucuresti
Adaugat la:
21 july 2023, ora 20:32

Valabil:
360 zile, pana la 15 july 2024, ora 20:32

Descriere:

Angajam CONSILIER VANZARI pentru showroom-ul din Calea Bucuresti, Nr 37, Petrești, Corbeanca si pentru showroom-ul din Colentina, nr.427/429, Bucureti, sector 2.
Locul de munca este full-time, pe perioada nedeterminata.
Pentru alte detalii ne puteti contacta, de luni pana vineri, intre orele 10- 16, la nr. de telefon 0720 209 432 sau pe adresa de email: salariati@idealinox.ro.
Asiguram transport din Bucuresti.
Candidatul ideal:
- Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare, dinamism, orientare catre rezultate;
- Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;
- Cerinte comportamentale: responsabil, integru, organizat;
- Constituie avantaj experienta in vanzari minim 1 an.

Descrierea jobului:
Ca agent de vanzări activitatea ta va consta in:
Gestionarea portofoliului de clienți;
Prospectarea pieței și dezvoltarea continuă a portofoliului;
Construirea și consolidarea relațiilor cu clienții;
Creșterea volumului de vanzări și promovarea produselor companiei.

Cuvinte cheie:
Pret:
Contact:
Telefon: 0720209432
Vizualizari:
99 in ultima luna / 249 vizualizari
Utilizator Id:
#6628

Comentarii pentru acest anunt:

Nici un comentariu pentru acest anunt!