Anunturi gratuite

3142 anunturi
Contul meu
Parola:
Conectare cont
parola uitata  |  creare cont

Orase/Zone de valabilitate
up
down
Google Search / AdSense
Google

Utile
  - 3109 oferte
  - 33 cereri
Promovare gratuita 3

Oferta, National, Macaragiu (Austria), 15, 36 EUR brut / ora + 26, 40 EUR net diurna/zi

Macaragiu (Austria), 15, 36 EUR brut / ora + 26, 40 EUR net diurna/zi

Id anunt:
567838 / Anuntul nu mai este valabil !
Tip anunt:
Oferta
Categorie anunt:
Locuri de munca
Zona de valabilitate:
National, Utilizator din Timis
Adaugat la:
18 may 2021, ora 14:45

Valabil:
30 zile, pana la 17 june 2021, ora 14:45

Descriere:

Vei beneficia de:
a un salariu de 15, 36 EUR brut / oră + 26, 40 EUR net diurnă/zi;
a cazare organizată și plătită de către firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de intreținere;
a contract de muncă incheiat direct cu angajatorul austriac pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);
a contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
a posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
a dreptul la concediu: minim 24 zile/an;
a dreptul la pensie și alocație aKinderbeihilfea;
a un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
a traducerea actelor in limba germană oferită gratuit de compania noastră;
a indrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
a asigurări (medicală, in caz de accident);
a dezvoltare și avansare pe plan profesional;
a loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:
a deplasarea, poziționarea și așezarea mașinăriilor și utilajelor, a echipamentelor sau a altor obiecte mari pe șantier;
a verificarea și ajustarea mecanismelor macaralei și a accesoriilor de ridicat pentru a preveni defecțiunile sau deteriorările acesteia;
a respectarea normelor de securitate in muncă;
a alte atribuții stabilite in fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:
a cunoștințe de limba germană a la nivel conversațional;
a experiență in domeniu;
a certificate valabile in domeniu a avantaj;
a permis de conducere categ.B;
a posibilitate de deplasare cu autoturismul personal;
a disponibilitate de lucru in schimburi;
a seriozitate și punctualitate din partea candidaților.

Vrei un job?

Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0771 398 352, 0772 228 893 sau 0773 787 443.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine in cel mai scurt timp.

Silverhand Romania este parte a Silverhand Group, o companie multinațională de incredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai variate și atractive oferte de muncă in Europa! Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la ingrijire medicală in Austria. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.

Te asigurăm că serviciile noastre sunt și vor rămane mereu gratuite!

Cuvinte cheie:
Pret:
2000
Contact:
Telefon: 0770422954
Yahoo Messenger: --
Web Site: silverhand.ro
Vizualizari:
12 in ultima luna / 15 vizualizari
Utilizator Id:
#16527

Comentarii pentru acest anunt:

Nici un comentariu pentru acest anunt!